Erol Mobilya ,32 yıldır beraberiz

Beşikler

 Büyüyen Beşikler

 Bazalar

 Gardroplar

Masa & Sandalyeler

 Yataklar   Hesap Numaramız

Sipariş Bilgisi

? Soru Sorunuz

Hakkımızda

 
BEBEK ODALARI      GENÇ ODALARI      YATAK ODALARI      YEMEK ODALARI     KOLTUK TAKIMLARI      KÖŞE KOLTUK      TV ÜNİTELERİ       MAKSİ TAKIMLAR      KAMPANYALAR      İLETİŞİM

Copyright 1982 - 2018 Erol Mobilya.com Her Hakkı Saklıdır
Telefon Numaramız : 0216 392 93 68

 

Esenyalı Mahallesi Necmettin Erbakan Caddesi No:51 Pendik / İstanbul
Mobilya Fiyatlarımıza KDV DAHİLDİR

Erol Mobilya ,32 yıldır beraberiz

Beşikler

 Büyüyen Beşikler

 Bazalar

 Gardroplar

Masa & Sandalyeler

  Yataklar   Hesap Numaramız

Sipariş Bilgisi

? Soru Sorunuz

Hakkımızda

 
BEBEK ODALARI       GENÇ ODALARI       YATAK ODALARI       YEMEK ODALARI      KOLTUK TAKIMLARI       KÖŞE KOLTUK      TV ÜNİTELERİ       MAKSİ TAKIMLAR      KAMPANYALAR      İLETİŞİM
     erol mobilya iletişim bilgileri için tıklayınız !
Hakkımızda

    Firmamızın Kuruluş Yılı : 1982
    Yıllar İçi                 : Firmanız 1982 yılında esenyalı mah. necmettin erbakan caddesi üzerinde kuruldu.Fiili olarak 1982 den buyana mağazacılık yapan firmamız , teknolojik gelişime ayak uydurarak 25.03.2005 tarihinde online satışa geçti. İlk yıllarda arz talebin yeni yeni başlaması ile heyecan duyan erolmobilya.com ailesi ,internetin yaygınlaşması ve internet alışverişlerinde fiyatların çok daha düşük olması sebebiyle yoğun bir ilgi ve alaka ile karşılaştı. Daha sonraki yıllarda rekabetçi fiyatları , markalı ürünleri ve piyasının çok altındaki fiyatlarıyla çok ses getirdi ve halen getirmeye devam etmektedir.

Genel olarak firmamız çok kar , az ürün satmak yerine tam tersi az kar marşı ile sürümlü yani çok adetli satışa yönelik satış yapmaktadır. Fiyatlarımızı gerek arama motorlarından ,gerekse internet sitemiz www.erolmobilya.com dan araştıran müşterilerimiz ve müşteri adaylarımız ,piyasada yer alan diğer firmalarla aynı ürünlerde bile çok daha düşük fiyatlara ürün satışı yapmakta olduğumuzu görebilmektedirler.

İşin özü kimse parasını kolay kazanmıyor ve zor kazandığı parasını başkalarıyla paylaşmak istemiyor. En doğru satışı yakaladığımızı düşünerek az kar , çok sürümlü satış stratejimizi daha da geliştirmek için uğraş verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Erolmobilya.com Ailesi olarak iyi ve kazançlı alışverişler dileriz.Pazarlık yok, hediye yok ama
doğru fiyat etiketi var.